ساخت بهتر محبوبیت لینک با مقالات همزمان

ساخت بهتر محبوبیت لینک با مقالات همزمان

Better-Link-Popularity

بسیاری از مکاتب فکری در مورد نحوه ساخت لینک دهنده قوی به یک وب سایت وجود دارد. برخی از مدیران سایت ساخت لینک های متقابل، در حالی که دیگران برای ثبت نام سایت خود را در بسیاری از دایرکتوری ها. هنوز دیگران هر دو از آن انجام دهید، و لینک اجاره را به خوبی!

ما یکی از روش استفاده شده توسط تعداد فزاینده ای از طراحان سایت های اینترنتی است که از ایجاد محبوبیت لینک از طریق پیوند از مقالات اصلی. مقالات همزمان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب به دلیل مقاله پیوند ایجاد لینک دائم از بسیاری مختلف، موضوعی مرتبط، صفحات کلمه کلیدی غنی. مراحل مختلف می توان به منظور به اطمینان حاصل شود که مقاله همزمان به عنوان آنجا که ممکن است،

۱) نوشتن مقالات با کیفیت بالا

میزان پیوند مقاله دریافت به طور مستقیم به تقاضا برای آن نوع از مقاله متناسب است. مقالات با کیفیت عالی با ارزش بیشتر به مدیران سایت به دنبال به چاپ مجدد مقاله را ثابت خواهد کرد. املا و دستور زبان کامل به منظور حصول اطمینان از وسیع ترین پیوند ممکن است لازم می باشد. وب مستر ها خواهد بود بیشتر تمایل به چاپ مقالات پژوهشی و خوب نوشته شده. اکثر مقالات از بالاترین کیفیت را ندارند، بنابراین یک مقاله با کیفیت بالاتر ایستادگی کردن به طور قابل توجهی.

مقالات باید بیش از فقط یک محل برای قرار دادن یک لینک در یک جعبه منبع باشد. هدف از نوشتن مقاله باید به خود مقاله جالب است. یک مقاله جالب را می توان در وب سایت های با ترافیک بالا و رتبه همزمان. افزایش پیوند مقاله باعث خواهد شد لینک را در جعبه منبع توسط بسیاری از وب سایت ها کپی شده است.

علاوه بر ساختمان ها بیشتر با مقالات با کیفیت بالاتر، طراحان سایت های اینترنتی پیدا خواهد کرد که کیفیت مقالات مطالب به افزایش ترافیک فوری به یک سایت شود. مقاله ای است که برای خوانندگان جذاب به طور طبیعی خوانندگان زیادی را جذب کند.خوانندگان بیشتر یک مقاله است، بیشتر احتمال دارد آن دسته از خوانندگان را به کلیک بر روی لینک در جعبه منبع.

۲) تنظیمات دستی ثبت نام در سایتهای مرتبط ارسال

یکی دیگر از تکنیک های استفاده شده توسط بسیاری از طراحان سایت های اینترنتی برای افزایش پیوند مقاله این است که ارسال مقالات به سایت های مرتبط. بهترین syndications و لینک از سایت های با کیفیت در طاقچه خاص، نه بانک ها به سادگی مقاله آمده است. به عنوان مثال، بسیاری از وب سایت ها که فقط مقالات مرتبط با کسب و کار شرایط وجود دارد. هر مدیر یک وب سایت مربوط به کسب و کار به دنبال ساخت محبوبیت لینک باید یک مقاله در مورد کسب و کار نوشتن و ارائه آن را به این سایت ها. به طور بالقوه، سایت های کسب و کار های دیگر می تواند توجه داشته باشید از یک مقاله با کیفیت بالا کسب و کار و سندیکای آن را بر روی سایت های خود را (که همه مربوط تحت موضوع منحصر به فرد از کسب و کار) است. انجام این کار لینک موضوعی مرتبط است که می تواند رتبه بندی موتور جستجو وب سایت را به طرز چشمگیری بهبود ساخت.

۳) نوشتن یک عنوان فوتی و فوری

مقالات باید جالب باشد به منظور بدست آوردن خوانندگان به پایین حرکت کنید تا جعبه منبع، یا الهام بخش طراحان سایت های اینترنتی به چاپ مجدد مقاله را در وب سایت خود. بهترین راه برای جلب طیف گسترده ای از خوانندگان است که به عنوان فوتی و فوری. عنوان جاذب و گاهی اوقات حتی عناوین بحث برانگیز می تواند برای خوانندگان بیشتری را جلب کند. کوپلینگ عنوان فوتی و فوری با یک مقاله با کیفیت بالا یک راه عالی برای جذب خوانندگان به طور خاص به دنبال مقالات همزمان است.

موضوعات مقاله همچنین باید جالب باشد. اگر وب سایت در مورد یک موضوع خاص متمرکز شده است، یک مقاله در مورد یک عنصر جالب از آن موضوع خواهد شد بیش از یک مقاله به طور کلی همزمان. به عنوان مثال، ممکن است صدها مقاله در مورد بهره وام مسکن وجود دارد، اما چگونه بسیاری از مقالات در مورد راه های تمرکز مشاوران مالی سعی خواهد کرد برای دستکاری کسی به دنبال تشکیلات جدید بکار تجاری؟

۴) نظم

زمان لازم برای پیدا کردن سایت های مقاله برای ارسال در نظر گرفته شده است. بسیاری از وب سایت هایی که لیست های زیادی از سایت های مقاله ای که ارسالی شرایط وجود دارد. روش خوبی است برای ارسال مقالات به تمام از سایت های مقاله را در یک لیست و بررسی بعد از آن برای دیدن اگر آن مقالات همزمان شده است. جستجو برای عنوان مقاله ارائه شده در نقل قول ها در گوگل نشان می دهد که در آن دقیقا آن را تجدید چاپ شده است . جستجو های backlink در MSN و یاهو نیز می تواند مفید باشد. ایجاد یک لیست قابل اطمینانی از سایت های مقاله تایید می تواند بهره وری زمان کمک به حداکثر رساندن مقاله پیوند و ...

برخی سایت ها مقاله تنها مطالب را از طریق ایمیل را بپذیرید. برخی از SEOs خجالتی و دور از مقالات نامه های پستی به دلیل زمان بیشتری از آن است که مصرف و اغلب شامل ایجاد یک بیوگرافی و عکس ارسال. سایت های E به ایمیل ارسال مقاله با این حال اغلب بیشتر تمایل به تنها مقالات چاپ با کیفیت بالا، و در نتیجه این نوع از مقالات سایت های ' اغلب به طور گسترده ای همزمان می باشد.

۵ ) نوشتن یک جعبه قاتل منابع

قلب و روح یک مقاله همزمان جعبه منبع آن است. لنگر متن و مقصد لینک از لینک ها در مقالات باید متفاوت باشد . تغییر لنگر متن کمک خواهد کرد که اجتناب از مجازات در رتبه بندی موتور جستجو و ایجاد لینک با ارزش بالاتر . اغلب در حال تغییر جعبه منابع پس از ارسال به هر یک از سایت ثابت می کند مفید است. یک مقاله در مورد سگ با لنگر متن " سگ " باید با لنگر متن مانند " توله سگ " برای دیگر مطالب مقاله متفاوت بود. با استفاده از تکنولوژی مانند تجزیه و تحلیل معنایی نهفته ، موتورهای جستجو متوجه خواهید شد " سگ" و " توله سگ " را به عنوان کلمات مرتبط است، اما خواهد شد سایت را برای داشتن ارتباط غیر طبیعی (به عنوان مثال ، اگر همه از لینک "سگ " را به عنوان لنگر متن استفاده می شود) مجازات نیست. این همان اثر را می توان با تغییر هدف پیوند به دست آورد. لینک کردن نیمه اول از مقاله ارسالی به صفحه A، و در نیمه دوم به صفحه B مجازات از موتورهای جستجو مانند گوگل ، اجتناب کنند. مقالات هستند راه اثبات شده برای دریافت لینک ، اما اگر یک سایت جدید به طور ناگهانی بدست می آورد ۱۰۰ لینک به همان محل در یک زمان کوتاه ، موتورهای جستجو ممکن است آن را جریمه.

ارسال مقاله بهترین راه برای دریافت لینک های با کیفیت بالا از سایت های موضوعی مرتبط است . هر چه بیشتر تلاش و مراقبت داده شده به مقاله ای است که ارائه شده ، پتانسیل پیوند بیشتر مقاله . عنوان فوتی و فوری ، محتوای با کیفیت بالا و موضوعات مورد توجه تمام پیوند یک مقاله را بهبود بخشد . تغییر متن های backlink و مقصد نیز می تواند به اجتناب از مجازات های سنگین از موتورهای جستجو کمک کند. برخی از SEOs بر این باورند که ارسالی فهرست فقط سنتی و مبادله لینک روش های موثر از لینک ها ساختمان. من ، با این حال ، هستم ، اعتقادی راسخ در قدرت یک مقاله خوب نوشته شده است تا با ارائه تعداد زیادی از لینک موضعی مربوط به هر سایت نوپای .

No tags for this post.
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: